Hakkımızda

Biz Kimiz  - Bursa Bilgi İşlem

Bursa Bilgi İşlem hakkında

Bursa Bilgi İşlem hakkında

Firmamız 1996 yılından beri Nebim yazılımları Bursa Bölge Bayiliğini yürütmekte olup 2011 yılından itibaren Nebim Yazılım Silver Çözüm Ortağı olarak Bursa, Çanakkale ve Yalova bölgesinde hizmet vermektedir. Bugüne kadar gerek perakende ve toptan mağazacılık sektöründe gerekse değişik ticari alanlarda faaliyet gösteren oldukça geniş bir portföye hizmet veren şirketimiz bundan sonrada Nebim yazılımın geliştirdiği en son teknolojiye sahip yazılımlar ile sunduğu çözümleri genişleterek daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Şirketimiz Bursa ‘daki alışveriş merkezlerinde mağazası bulunan ulusal markaların yanısıra yine Bursa, Çanakkale ve Yalova ‘da faliyet gösteren pekçok yerel markaya da yıllardır başarıyla hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak proje bazlı yürütülen çalışmalarımızda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli yazılım ve donanım sistemleri önerilerek kurulumlarının yapılması ve sonrasında gerekli eğitimlerin verilerek sistemin en verimli şekilde çalıştırılması sağlanmaktadır.

Hedefimiz Nebim yazılım ile birlikte yazılım sektöründeki pazar payımızı artırarak bölgemizdeki en iyi firmalar ile çalışabilmektir..

ADRES : Aktarhüssam Mah. Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. Özgün Apt. No:19 K:5 D:10 Osmangazi/BURSA Tel : 0(224) 225 07 74 - 75 Fax: 0(224) 225 07 73