Finans ve Muhasebe

Nebim Winner – Muhasebe Nedir?

 

Winner Muhasebe, resmi muhasebe işlemlerinin takip edildiği, kasa, yevmiye defteri, defteri kebir, mizan, KDV beyannamesi, muhtasar beyannamesi, gelir tablosu, bilanço, BA/BS formunun hazırlandığı, masraf merkezlerinin takip edildiği, diğer Winner uygulamalarında yapılan işlemlere ait muhasebe fişlerinin otomatik olarak oluşturulduğu uygulamadır.

İşletmenize Ne Kazandırır?

  • Pratik Fiş Girişi ve Rapor Doğrulama

    Tüm fişlerin pratik bir şekilde girilmesini ve her türlü raporun doğru alınmasını sağlar.

  • Masraf Merkeziyle Departman Bazında Gider Takibi

    Sadeleştirilmiş hesap planlarıyla giderlerin departmanlara dağılımı detaylı olarak izlenir.

  • Otomatik Muhasebe Entegrasyonu

    Tüm işlemleri otomatik muhasebeleştirir.POS bilgileriyle yevmiye kaydı oluşturur.

Tahsil, tediye, mahsup gibi tüm fişlerin pratik bir şekilde girilmesini; resmi defterlerin ve kasa, mizan, gelir tablosu, bilanço gibi raporların doğru alınmasını sağlar.

Masraf Merkezleri kullanılarak sadeleştirilmiş hesap planı oluşturulur, masrafların departman bazında dağılımı istenen detayda takip edilir.

Toptan Fatura, Perakende Satış, Bordro, Çek – Senet, Üretim gibi işlemler otomatik olarak muhasebeye entegre edilir. Bankadan gelen Point of Sale (POS) bilgilerinin muhasebe entegrasyonu gerçekleştirilerek yevmiye kayıtları oluşturulur.

ADRES : Aktarhüssam Mah. Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. Özgün Apt. No:19 K:5 D:10 Osmangazi/BURSA Tel : 0(224) 225 07 74 - 75 Fax: 0(224) 225 07 73