Nebim V3 ERP

Nebim V3 ERP Nedir?

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü

Sektörlerin lider firmalarının seçtiği Nebim V3, tüm bu gereksinimleri en ideal şekilde karşılayan ERP çözümüdür.

Kapsamlı ve Entegre
Aynı platform üzerinde, ham madde tedariğinden perakende satış noktalarına kadar baştan sona entegre iş süreçleri

Değişime ve Büyümeye Açık
Parametrik yapı ile iş süreçlerinin modellenmelerinde çeviklik

Hızlı Uyarlanabilir

Kolay kullanım sayesinde anahtar kullanıcılar tarafından hızlı benimsenme


Perakendeci, toptancı ve üretici firmaların ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ERP
Nebim V3; planlamadan satın almaya, üretimden sevkiyata, tüm satış kanallarındaki uç noktalarda gerçekleşen satıştan satış sonrası hizmetlere kadar; bir perakendeci, toptancı ya da üretici firmanın gereksinim duyacağı tüm iş süreçlerini baştan sona kapsamaktadır.

Firmaların gelişimine kolaylıkla uyum sağlayabilen ERP
Nebim V3′ün genişlemeye açık modüler yapısı ve sunduğu sürümler, büyük düşünen, ancak bir ERP projesine küçük adımlar atarak başlamak isteyen organizasyonların gereksinimlerine yanıt verir.

Yeni bir sisteme geçiş sürecini kısaltan ve kullanıcılar tarafından hızlı benimsenen ERP
Sektördeki firmaların gereksinim duydukları kapsamlı fonksiyonelliğinin ve parametrik yapısının yanı sıra, Nebim V3′ün tüm uygulamalarının entegre çalışması sayesinde, Nebim V3 ile yeni bir ERP uyarlama projesine başlayan firmaların özel süreç ve uygulama geliştirme ihtiyaçları alternatif ERP çözümlerine kıyasla çok daha az olmaktadır.
Aynı zamanda pratik kullanıcı arayüzleri ve zengin raporlama çözümleri, Nebim V3 ERP’ye geçiş sürecinde anahtar kullanıcıların yazılımı hızla benimsemelerini sağlayarak projenin başarısına destek olmaktadır.
Bu nedenlerden dolayı Nebim V3 firmalarda hızla ve kolaylıkla uyarlanabilmekte ve firmaların ERP’ye geçiş sürecini en hatasız ve hızlı bir şekilde yönetmelerini sağlamaktadır.
ADRES : Aktarhüssam Mah. Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. Özgün Apt. No:19 K:5 D:10 Osmangazi/BURSA Tel : 0(224) 225 07 74 - 75 Fax: 0(224) 225 07 73