Nebim Winner

Winner Nedir?

Nebim Winner; firmaların finans ve muhasebe, tedarik ve üretim yönetimi, stok ve sipariş yönetimi, depo yönetimi, mağazacılık, müşteri ilişkileri yönetimi, iş zekası ve kurumsal performans yönetimi gibi süreçlerinde en yüksek verim ve karlılığı sağlayan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımıdır.

Winner Ne Getirir?

Nebim Winner ile kazanacaklarınız:

  • Sektörel Bilgi Birikimi ile Yüksek Verimlilik ve Karlılık

    Nebim Winner, Nebim’in 40 yılı aşan sektörel bilgi birikimi ile geliştirilmiştir.

  • Entegre İş Süreçleri ve Çeviklik

    Bir departmandan toplanan bilgiler, diğer tüm birimlere doğru ve hızlı bir şekilde ulaşır.

  • Hızlı Uyarlama ve Kolay Kullanım

    Sektörel ihtiyaçlara göre tasarlandığından, firmalara çok kısa sürede uyarlanabilmektedir.

Nebim Winner, Nebim’in 40 yılı aşan sektörel bilgi birikimi ile geliştirilmiştir. Sektörel bilgi birikiminden kaynaklanan fonksiyon zenginliği sayesinde firmalar, tüm iş süreçlerinde Nebim Winner ile en yüksek verim ve karlılığı elde etmektedirler. Kendi sektöründe lider olan birçok firma, kurumsal kaynak planlama yazılımı konusunda Nebim ile işbirliğindedir.  Bu işbirlikleri sayesinde piyasa ihtiyaçları hızlı şekilde belirlenerek Nebim Winner uygulamaları sürekli olarak gelişmektedir.

Finans ve muhasebe, üretim, tedarik, stok ve sipariş yönetimi, depo yönetimi, mağazacılık, müşteri ilişkileri yönetimi, iş zekası gibi uygulamaların birbirleriyle entegre çalışmaları sayesinde, bir departmandan toplanan bilginin, diğer tüm birimlere doğru ve hızlı akışı gerçekleştirilmektedir. Bunun sonucu olarak operasyonlarda ve karar verme süreçlerinde hız, çeviklik ve doğruluk sağlanmaktadır.

Nebim Winner, sektörel ihtiyaçlara göre tasarlanmış parametrik bir yapıya sahip olmasından dolayı, firmalarda çok kısa sürede uyarlanabilmektedir. Yazılım, kullanıcıların hızlı ve kolay kullanabilmesi amacı ile tasarlanmıştır. Bu sayede kullanıcı eğitimleri çok kısa sürede tamamlanarak, yeni insan kaynağının yazılımı etkin kullanmaya başlaması mümkün olmaktadır.

ADRES : Aktarhüssam Mah. Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. Özgün Apt. No:19 K:5 D:10 Osmangazi/BURSA Tel : 0(224) 225 07 74 - 75 Fax: 0(224) 225 07 73